Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. -
  2. įvesti grupes 60 m nėra azarto bėgti kai negali kovoti su savo hebra.ačiū JULIJAI .JONAS.
  3. Gal reiketu leisti treneriams pakilti liftu i virsu. Arba kaip nors kitaip suorganizuoti striukes uzvezima i finisa.
  4. Vėdinti laiptinę ir renginiui skirti daugiau reklamos.
  5. Kaip ir nieko :)
  6. Savo fizine forma:)
  7. Varžybos labai gerai organizuotos ir vykdytos
  8. skirstymo kriterijus i elita ir megejus. Med.pazymu grazinimo tvarka.
  9. Nepatiko eiles. Pernai ju nebuvo. Reiktu ivesti daugiau amziaus grupiu ir jas perskirstyti:18-39;40-50; 51- 60; 61-...
  10. Registracijos numerių išdavimą