Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. reiketu didinti apdovanotuju skaiciu, manyciau, ne didesne suma keliems isdalinti, bet po maziau daugiau zmoniu apdovanoti...tada butu daugiau patenkintu :)
  2. Įleisti į laiptinę prieš renginį:) bent apsižiūrėt, o šiaip ir treniruotis. Reikėtų ir rūbinių
  3. furseto sumustiniu dydzius :)
  4. bandyti privilioti kuo daugiau žiūrovų ir daugiau info apie visus bėgančius(kas finišavo, koks laikas ir pan)
  5. Registraciją. Galbūt reiktų kiek padidinti registracijos žmonių skaičių tam, kad registracija vyktų kiek sklandžiau...
  6. Manau kad viskas buvo labai saunu, del blogu oro salygu truputi salta buvo laukti prie medicinines apziuros bet siaip viskas labai labai liuks
  7. truko pompastikos ir paminejimo, galetu buti sukurta draugiskesne atmosfera tarp finisavusiu dalyviu, kazkoks renginukas ar dar kas nors.
  8. Vėdinimą laiptų patalpoje. Taip pat labiau išskirti mėgėjus ir sportininkus. Nes tarp mėgėjų atrodė, kad buvo daug ir sportininkų.
  9. Manau kad nieko.
  10. atranka i grupes, tikrai pora paprastu zmoniu yra sportininkai, nors ir ne mano grupej, bet vis vien