reiketu didinti apdovanotuju
skaiciu, manyciau, ne
didesne suma keliems
isdalinti, bet po maziau
daugiau zmoniu
apdovanoti...tada butu
daugiau patenkintu :)
Įleisti į laiptinę prieš
renginį:) bent apsižiūrėt, o
šiaip ir treniruotis. Reikėtų
ir rūbinių
furseto sumustiniu dydzius :)
bandyti privilioti kuo
daugiau žiūrovų ir daugiau
info apie visus bėgančius(kas
finišavo, koks laikas ir pan)
Registraciją. Galbūt reiktų
kiek padidinti registracijos
žmonių skaičių tam, kad
registracija vyktų kiek
sklandžiau...
Manau kad viskas buvo labai
saunu, del blogu oro salygu
truputi salta buvo laukti
prie medicinines apziuros
bet siaip viskas labai labai
liuks
truko pompastikos ir
paminejimo,
galetu buti sukurta
draugiskesne atmosfera tarp
finisavusiu dalyviu,
kazkoks renginukas ar dar kas
nors.
Vėdinimą laiptų patalpoje.
Taip pat labiau išskirti
mėgėjus ir sportininkus. Nes
tarp mėgėjų atrodė, kad buvo
daug ir sportininkų.
Manau kad nieko.
atranka i grupes, tikrai pora
paprastu zmoniu yra
sportininkai, nors ir ne mano
grupej, bet vis vien