Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. Registracijos procesas.Reiketu skirti daugiau zmoniu registruoti dalyviams.
  2. Gal daugiau užsiėmimų žiūrovams
  3. Galėtų būt video reportažai įdėti į internetą prieinamai.
  4. Manau, jog galbut reiktu daugiau padirbeti ties marskineliu dizainu, nes dabar jie tokie niuroki, nors aisku visa tai atsiremia i finansus.
  5. mazinti eiles
  6. Labiau kontroliuoti profesionalus, kad nedalyvautų už mėgėjus.
  7. Perskaiciuoti laipteliu skaiciu :) esu isitikines, kad klaidingai skelbiamas ju skaicius.
  8. kad prizininkus apdavanuotu irgi po 10 zmoniu
  9. begimo virsuje, tai yra 31 aukste reiktu dar padalnti begikams maiselius i kuriuosprireikus galima butu issivemti, nes nezinia kas gali buti po begimo, kaip siemet man... :/
  10. Laikrodi 20tam aukste idet