Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. net nežinau
  2. Net nežinau, viskas ok buvo.
  3. Oras laiptinėje. reiktų kaip nors ją pravėdint ar dar kažką daryti, kad būtų grynas oras
  4. truputi mazai reklamos
  5. atidaryti kiekvieną langą, kad būtų galima visu pajėgumu bėgti
  6. Ispresti asmeniniu daiktu begimo metu saugojimo problema
  7. Usakyti geresni ora ;]
  8. Net nezinau =]
  9. neturiu pastabu ,saunuoliai gerai organizuojat rengini
  10. Patobulėsiu bėgimo reikalavimas, norėčiau kuo ilgiau laipiosiu, kol kojos pavargs