1. Galbūt, kai kalba
pranešėjas, reikėtų patylinti
muziką.
2. Sunumeruoti registravimosi
punktus.
3. Galbūt reikėtų rezervuoti
maximos daiktadėžes daiktams
pasidėti.
4. Galbūt reikėtų rezervuoti
porą toletų 30 aukšte ar šiaip
kriauklių apsiprausti veidą
po bėgimo ir nurodyti kelią
iki jų.
Neturiu nusiskundimų
Pastatyti palapines
persirengimui, nes
persirenginėti prekybos centre
tarp paprastų žmonių ar
tualete tikrai nėra labai
smagu ir jauku. Aišku, oro
sąlygos šiemet tikrai buvo
prastas, bet to Jūs pakeist
negalit. Sėkmės tobulėjime ir
rengiant naujus bėgimus.
AUKSTUOSE ZYMETI ZYMIAI
DIDESNIAIS SKAICIAIS
AUKSTUS,NESUPRANTAM SKIRSTYMO
SISTEMA I SPORTINIKUS IR
MEGEJUS,KRITERIJAI TO
SKIRSTYMO...PAV.RVasiliauskas
kodel jis megejas...o
T.Astrauskas gavo perspejima
is jusu ir gavo pasitraukti i
sportinikus.....labai nepatiko
tai....
Labai ilgas registracijos
laikas, uztrunka stoveti
eileje. Manau gal tai reiketu
kazkaip patobulinti.
1) Nepaisant didelio
rūpesčio, susidarė labai
ilgos eilės prie medicinos, o
paskui automatiškai prie
registracijos staliuko.
2) Kodėl keičiami nuostatuose
numatyti prizai? Aišku, bet
kurį prizą gauti yra nerealu,
bet vis dėlto.
reikia keist iskaita kad
nebutu kaip semet vyrai 18-
35 .geriausiai 18-22m o kita
23-35
Amziaus grupes. Kadangi
daauguma dalyviu yra is V18
grupes, tai reiktu kaip nors
tap roblema isspresti, kad
butu saziningiau, nes pvz.
M18 grupeje dalyvauja zymiai
maziau dalyviu, bet prizai
tie patys. Arba daugiau
amziaus grupiu, arba daugiau
priziniu vietu kur dalyvauja
daugiausia dalyviu, toks mano
pasiulymas.