Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. 1. Galbūt, kai kalba pranešėjas, reikėtų patylinti muziką. 2. Sunumeruoti registravimosi punktus. 3. Galbūt reikėtų rezervuoti maximos daiktadėžes daiktams pasidėti. 4. Galbūt reikėtų rezervuoti porą toletų 30 aukšte ar šiaip kriauklių apsiprausti veidą po bėgimo ir nurodyti kelią iki jų.
  2. Neturiu nusiskundimų
  3. Pastatyti palapines persirengimui, nes persirenginėti prekybos centre tarp paprastų žmonių ar tualete tikrai nėra labai smagu ir jauku. Aišku, oro sąlygos šiemet tikrai buvo prastas, bet to Jūs pakeist negalit. Sėkmės tobulėjime ir rengiant naujus bėgimus.
  4. AUKSTUOSE ZYMETI ZYMIAI DIDESNIAIS SKAICIAIS AUKSTUS,NESUPRANTAM SKIRSTYMO SISTEMA I SPORTINIKUS IR MEGEJUS,KRITERIJAI TO SKIRSTYMO...PAV.RVasiliauskas kodel jis megejas...o T.Astrauskas gavo perspejima is jusu ir gavo pasitraukti i sportinikus.....labai nepatiko tai....
  5. Labai ilgas registracijos laikas, uztrunka stoveti eileje. Manau gal tai reiketu kazkaip patobulinti.
  6. 1) Nepaisant didelio rūpesčio, susidarė labai ilgos eilės prie medicinos, o paskui automatiškai prie registracijos staliuko. 2) Kodėl keičiami nuostatuose numatyti prizai? Aišku, bet kurį prizą gauti yra nerealu, bet vis dėlto.
  7. reikia keist iskaita kad nebutu kaip semet vyrai 18- 35 .geriausiai 18-22m o kita 23-35
  8. Amziaus grupes. Kadangi daauguma dalyviu yra is V18 grupes, tai reiktu kaip nors tap roblema isspresti, kad butu saziningiau, nes pvz. M18 grupeje dalyvauja zymiai maziau dalyviu, bet prizai tie patys. Arba daugiau amziaus grupiu, arba daugiau priziniu vietu kur dalyvauja daugiausia dalyviu, toks mano pasiulymas.
  9. Shalta buvo :)
  10. iteikti visiems atminimo medali