Bėgimas į dangoraižį Europa

Ką reikėtų tobulinti?

  1. savo begimo laika:)))
  2. seip viskas gerai, bet tik gal trukumas butoks, kad daiktu nebuvo kur pasideda
  3. Manau pirmiausia reikalinga tobulinti dalyvių skirstymą į profesionalus ir mėgėjus. Aiškinti sąvokas kas yra kas būtų beprasmišką, nes ginčai tęstusi ilgai, o vieningą sutarimą vargu ar rastume. Nereikia skirti beveik tokio pat dydžio piniginio prizo abiejoms grupėms. Mėgėjams daugiau turėtų būti simbolinis prizas bent 8-10 kartų mažesnis nei profesionalams. (Sutikite, kad liejančiam prakaitą ir nieko nedarančiam atlyginti vienodai nereikėtų nors pastarasis ir labai to nori.) Tada dalyviams leiskite patiems pasirinkti į kurią grupę registruotis. Stipresnieji patys bus suinteresuoti dalyvauti profesionalų grupėje. Manau, jog sunkumų kilnojomo sporto meistrą versti dalyvauti profesionalų grupėje būtų juokinga, nors ir koks jis garsus bebūtų. Taip padarius mau kaip ir gyvenime ar biznyje, rinka pati sudėliotu kas yra kas. Baigtusi bereikalingi ginčai ir palengvėtų organizatoriams. Dar norėčiau keletą pastebėjimų dėl laiko fiksavimo. Sportininkams, kurie bėgo paskutinieji, visiems buvo užskaitytas 4-5 sekundėm blogesnis laikas. Savo laiką, bėgdamas su laikrodžiu,nusiėmiau pats, paip pat nuėmė kolegos(pagal kamerų vaizdą) ir gavosi minėtas skirtumas. Lygiai taip pat atsitiko ir su kitais sportininkais. Ašku aš organizatorių nekaltinų, turbūt kažkas nutiko su laikmačiais, bet blogai, kad nukentėjo tikrieji nugalėtojai. Pvz. T. Venskūno tikrasis laikas žymiai geresnis ir jis aplenkė R. Vasiliauską, tačiau nugalėtojo taurė atiteko pastarajam. Linkiu organizatoriams sėkmės. Šis renginys tikrai reikalingas. Ačiū už dėmesį.
  4. Manau ,kad reikėtu tobulinti apdovanojimų organizavimą. Kiekvienoje grupėje padaryti uz 1-10 vietą apdovanojimus.Taip būtų žmonėms didesnis stimulas tobulėti,būtų teisingiau.Atsisakyti absoliucios grupės apdovanojimų.Bent jau visiems grupių 10 įteikti simbolinį medalį.Kad amziaus grupės tobulėtų turi būti manau tokia skatinimo motyvacija.Sportininkus irgi apdovanoti 10 geriausių.Apdovanojimus galima būtų įteikti varzybų eigoje .Baigė amziaus grupė bėgimą ir apdovanojama 10geriausų.Tie kurie dar bėga suteikia didesnį varzybinį azartą. Dėl patekimo į sportininkų gretas atranka būtų tokia .Sportininkų rezultatai nuo 1- 10 vietų ir būtų tas atrankos kriterijus.Pavyzdžui as savo amziaus grupėje buvau pirmas,bet rezultatas kaip 11 geriausio sportininko ,tai as nepatenku į sportininko grupę.Bet jei mano rezultatas kaip ir desimto sportininko bėgiko , tai kitais metais bėgu sportininkų grupėje.Taip reikėtų tobulinti atranką.Tokia mano būtų pastebėjimai.Ačiū.
  5. Reikia spintelių daiktams, oro laiptinėje (ją vėdinti ar dar kažką), būtų gerai, kad nufotografuotumėt visus bėgančius (tarkim starte), po to nuotrauką atsiųstumėt. Būtų įdomu pasižiūrėti.
  6. Turbut nieko. Na, nebent pagreitinti registracija bei medicinines pazymos gavimo laika.
  7. Per garsiai grojo muzika!!!
  8. sveikatos tikrinima ir registracija
  9. ora
  10. -//-