seip viskas gerai, bet tik gal
trukumas butoks, kad daiktu
nebuvo kur pasideda
Manau pirmiausia reikalinga
tobulinti dalyvių skirstymą į
profesionalus ir mėgėjus.
Aiškinti sąvokas kas yra kas
būtų beprasmišką, nes ginčai
tęstusi ilgai, o vieningą
sutarimą vargu ar rastume.
Nereikia skirti beveik tokio
pat dydžio piniginio prizo
abiejoms grupėms. Mėgėjams
daugiau turėtų būti simbolinis
prizas bent 8-10 kartų
mažesnis nei profesionalams.
(Sutikite, kad liejančiam
prakaitą ir nieko nedarančiam
atlyginti vienodai nereikėtų
nors pastarasis ir labai to
nori.) Tada dalyviams leiskite
patiems pasirinkti į kurią
grupę registruotis.
Stipresnieji patys bus
suinteresuoti dalyvauti
profesionalų grupėje. Manau,
jog sunkumų kilnojomo sporto
meistrą versti dalyvauti
profesionalų grupėje būtų
juokinga, nors ir koks jis
garsus bebūtų.
Taip padarius mau kaip ir
gyvenime ar biznyje, rinka
pati sudėliotu kas yra kas.
Baigtusi bereikalingi ginčai
ir palengvėtų organizatoriams.
Dar norėčiau keletą
pastebėjimų dėl laiko fiksavimo.
Sportininkams, kurie bėgo
paskutinieji, visiems buvo
užskaitytas 4-5 sekundėm
blogesnis laikas. Savo laiką,
bėgdamas su
laikrodžiu,nusiėmiau pats,
paip pat nuėmė kolegos(pagal
kamerų vaizdą) ir gavosi
minėtas skirtumas. Lygiai taip
pat atsitiko ir su kitais
sportininkais.
Ašku aš organizatorių
nekaltinų, turbūt kažkas
nutiko su laikmačiais, bet
blogai, kad nukentėjo tikrieji
nugalėtojai. Pvz. T. Venskūno
tikrasis laikas žymiai
geresnis ir jis aplenkė R.
Vasiliauską, tačiau nugalėtojo
taurė atiteko pastarajam.
Linkiu organizatoriams sėkmės.
Šis renginys tikrai
reikalingas. Ačiū už dėmesį.
Manau ,kad reikėtu tobulinti
apdovanojimų organizavimą.
Kiekvienoje grupėje padaryti
uz 1-10 vietą
apdovanojimus.Taip būtų
žmonėms didesnis stimulas
tobulėti,būtų
teisingiau.Atsisakyti
absoliucios grupės
apdovanojimų.Bent jau
visiems grupių 10 įteikti
simbolinį medalį.Kad amziaus
grupės tobulėtų turi būti
manau tokia skatinimo
motyvacija.Sportininkus irgi
apdovanoti 10
geriausių.Apdovanojimus
galima būtų įteikti varzybų
eigoje .Baigė amziaus grupė
bėgimą ir apdovanojama
10geriausų.Tie kurie dar
bėga suteikia didesnį
varzybinį azartą. Dėl
patekimo į sportininkų
gretas atranka būtų
tokia .Sportininkų
rezultatai nuo 1- 10 vietų
ir būtų tas atrankos
kriterijus.Pavyzdžui as savo
amziaus grupėje buvau
pirmas,bet rezultatas kaip
11 geriausio
sportininko ,tai as
nepatenku į sportininko
grupę.Bet jei mano
rezultatas kaip ir desimto
sportininko bėgiko , tai
kitais metais bėgu
sportininkų grupėje.Taip
reikėtų tobulinti
atranką.Tokia mano būtų
pastebėjimai.Ačiū.
Reikia spintelių daiktams,
oro laiptinėje (ją vėdinti
ar dar kažką), būtų gerai,
kad nufotografuotumėt visus
bėgančius (tarkim starte),
po to nuotrauką atsiųstumėt.
Būtų įdomu pasižiūrėti.