net nežinau
Net nežinau, viskas ok buvo.
Oras laiptinėje. reiktų kaip
nors ją pravėdint ar dar
kažką daryti, kad būtų
grynas oras
truputi mazai reklamos
atidaryti kiekvieną langą,
kad būtų galima visu
pajėgumu bėgti
Ispresti asmeniniu daiktu
begimo metu saugojimo
problema
Usakyti geresni ora ;]
Net nezinau =]
neturiu pastabu ,saunuoliai
gerai organizuojat rengini
Patobulėsiu bėgimo
reikalavimas, norėčiau kuo
ilgiau laipiosiu, kol kojos
pavargs