Sveiki,
patiko tikslumas visuose
aspektuose: nuo
registracijos pradžios iki
varžybų pabaigos. Esu
dalyvavusi daugelyje
varžybų,bet tokio
operatyvumo ir tikslumo dar
nemačiau! Šaunuoliai! Ir kur
Jūs taip išmokote? Labai
šaunu,kad vaikinas,kuris
išleidžia iš starto,labai
gerai nuteikia: kiekvieną
dalyvį pakalbina,padrasina!
Kaip ir kiekvienais metais
Fursetas ir geras renginio
orgonizavimas. Aciu!!! :)
tiesioginė transliacija,
išlaikytas numatyto startų ir
apdovanojimų laikas,
pasirodymai scenoje ir
renginio vedimas.
taip, buvo geras.
Didelis dalyviu kiekis
Ugnegesiu lipimas
Viskas buvo sauniai ir graziai
suorganizuota:)
organizavimas
Buvo pažemintas starto
kalnelis, nebuvo laidų tarp
aukštų skirtų vaizdo kameroms.