Bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumo, motyvacijos ir ateities perspektyvų tyrimo apklausa

8. Jei svarstėte apie studijų nutraukimą, kodėl vis dar studijuojate?

  1. Dabartinės studijos suteikia platesnį ir užtikrinamesnį darbo vietos gavimą
  2. Turiu profesinį balalaurą dėl to tęsiu studijas VGTU, kad turėčiau aukštąjį išsilavinimą
  3. Įdomu, tačiau ir reikalinga norint tobulėti ir augti karjeros laiptais
  4. Nes studijos man patinka ir pavykus įveikti sunkumus, nebuvo jokių kitų priežasčių jas mesti
  5. Ir patinka dalykas
  6. Nes studijos įdomios ir jas nutraukti nelabai apsimoka
  7. Gaila ir studijoms skirto laiko ir kai esi toks zmogus, kuris kai pradeda nesvarbu kaip turi viska uzbaigti, neiseina visko mesti.
  8. Nes skolų neturiu