Bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumo, motyvacijos ir ateities perspektyvų tyrimo apklausa

8. Jei svarstėte apie studijų nutraukimą, kodėl vis dar studijuojate?

  1. .
  2. Paskui įsivažiavau ir studijos nebeatrodė tokio svetimos man, visai sudomino, o kaip sako, ką išmoksi ant pečių nenešiosi.
  3. Svarstymas buvo bakalauro metu, kuomet dirbau ir studijavau vienu metu. Tiesiog buvau pavargus
  4. Norisi suprasti ir žinoti, būti pasiruošus aukštam lygiui
  5. Nusprendžiau,kad Lietuvoje perstoti į norimą kryptį neapsimoka
  6. Pamaniau, kad tai studijų sunkumai buvo tik kliūtis ir trūko mano pastangų
  7. Nes keičiasi nuomonė ir tikiuosi, kad viskas bus gerai; atsirado vilčių
  8. Nes įdomi specialybė ir man patinka ją studijuoji
  9. Studijas nutraukti galvoju silpnumo akimirkomis. MA laipsnis bus itin naudingas siekiant karjeros
  10. Stengiuosi nepasiduoti pasitaikius pirmai progai. P. S. praleidote pasirinkima "gyvybes mokslu kryptis"