Bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumo, motyvacijos ir ateities perspektyvų tyrimo apklausa

Anonimine apklausa, kurią vykdo Kauno technologijos universiteto bakalauro sudentė, siekiama išsiaiškinti Lietuvo universitetų bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumą, motyvaciją mokytis ir ateities perspektyvas baigus studijas. Duomenys renkami bendrai statistikai kaip dalis jaunų asmenų išsilavinimo bei užimtumo problemų ir jų sprendimo tyrimo.

1. Jūsų amžius

  1. 24
  2. 22
  3. 24
  4. 21
  5. 19
  6. 19
  7. 20
  8. 24
  9. 22
  10. 23
…Daugiau…

2. Lytis

3. Universitetas, kuriame studijuojate

  1. VDU
  2. Vilniaus universitetas
  3. VDU
  4. VDU
  5. VDU
  6. VDU
  7. VDU
  8. VGTU
  9. VDU
  10. VGTU
…Daugiau…

4. Kursas, kuriame studijuojate

5. Kokioje mokslo kryptyje studijuojate bakalaurą/magistrą?

6.Įvertinkite savo ankstesnių studijų patirtį

7. Ar kada nors esate galvoję apie studijų nutraukimą ir kodėl?

Kitas variantas

  1. Dažnas variantas, jog asmenys meta pirmąsias savo studijas ir sėkmingai tęsia kitas :) tad, tie galvojau, nelabai tinka
  2. nes neaiškios perspektyvos ir nedomina studijuojama sritis
  3. Nes netinka studijų kokybė, ko pasekoje sunku rasti motyvacijos jas tęsti
  4. Galvojau, nes studijas kartais sunku derinti su gyvenimu apskritiai
  5. Galvojau, nes maniau, kad nesugebėsiu tapti šios srities specialiste
  6. Galvojau, nes ir neperspektyvi, ir nežinau, ar tikrai noriu būtent šių studijų
  7. Buvau svarsčiusi dėl ligos nutraukti studijas, bet vis dėlto pasiėmiau akademines atostogas ir po metų grįžau į studijas
  8. Galvojau, nes svarsčiau galimybę perstoti kitur, į panašią kryptį
  9. Galvojau, tačiau nerimtai
  10. Galvojau, nes nesu apsisprendusi iki siol ar tai mano norima profesija
…Daugiau…

8. Jei svarstėte apie studijų nutraukimą, kodėl vis dar studijuojate?

Kitas variantas

  1. .
  2. Paskui įsivažiavau ir studijos nebeatrodė tokio svetimos man, visai sudomino, o kaip sako, ką išmoksi ant pečių nenešiosi.
  3. Svarstymas buvo bakalauro metu, kuomet dirbau ir studijavau vienu metu. Tiesiog buvau pavargus
  4. Norisi suprasti ir žinoti, būti pasiruošus aukštam lygiui
  5. Nusprendžiau,kad Lietuvoje perstoti į norimą kryptį neapsimoka
  6. Pamaniau, kad tai studijų sunkumai buvo tik kliūtis ir trūko mano pastangų
  7. Nes keičiasi nuomonė ir tikiuosi, kad viskas bus gerai; atsirado vilčių
  8. Nes įdomi specialybė ir man patinka ją studijuoji
  9. Studijas nutraukti galvoju silpnumo akimirkomis. MA laipsnis bus itin naudingas siekiant karjeros
  10. Stengiuosi nepasiduoti pasitaikius pirmai progai. P. S. praleidote pasirinkima "gyvybes mokslu kryptis"
…Daugiau…

9. Kokiomis papildomomis veiklomis užsiimate universitete? (Galimi keli pasirinkimo variantai)

Kitas variantas

  1. Atliekų praktiką universitetinėje organizacijoje
  2. turiu veiklos be uni
  3. Universiteto viduje neturiu jokių papildomų veiklų, nes tiesiog dar nesuradau jokios organizacijos, kuri mane sudomintų
  4. Sportas
  5. Universiteto viduje neturiu jokių papildomų veiklų nes tingiu ką nors daryti
  6. neužsiimu
  7. Jokiomis
  8. Lankau teniso treniruotes (neprivaloma)
  9. Studijuoju nuolatiniame projekte ir trumpalaikiuose
  10. Nedomina
…Daugiau…

10.

11.Dėl kokių priežaščių studijų metu dirbate

Kitas variantas

  1. daugelis aukščiau išvardintų
  2. Neįmanoma gyventi iš nieko. Studentams nėra suteikiamas nedarbingumo statusas, nors ir yra dirbę. Tėvai ne visada turi galimybę išlaikyti vaikus, kai praktiškai jie yra suaugę. Tad, jei nedirbsi iš niekur negausi pinigų.
  3. Sitas klausimas turetu buti su keliais pasirinkimo variantais
  4. Tėvai tik dalinai remia, todėl pragyvenimui reikia daugiau lėšų, o ir savoms reikmėms trūksta finansų
  5. Noriu išsikraustyti atskirai
  6. Nes pabaigus bakalaura susiradau darba pagal specialybe .

12. Kaip manote, ar darbas kenkia Jūsų mokslo rezultatams?

13. Ar tėvai Jus remia finansiškai?

14. Kokį darbą dirbate?

15. Jūsų gaunama alga (neto, t.y. atskaičius mokesčius)

16. Turiu aktyvią Linkedin paskyrą

17. Įvertinkite kriterijus balais nuo 1 (labai blogai) iki 10 (puikiai) studijų kokybę

  1. 9
  2. 1
  3. 8
  4. 6
  5. 7
  6. 6
  7. 8
  8. 3
  9. 6
  10. 6
…Daugiau…

18. Įvertinkite kriterijus balais nuo 1 (labai blogai) iki 10 (puikiai) savo motyvaciją mokytis

  1. 9,
  2. 2
  3. 7
  4. 4
  5. 9
  6. 7
  7. 1
  8. 6
  9. 7
  10. 9
…Daugiau…

19. Įvertinkite kriterijus balais nuo 1 (labai blogai) iki 10 (puikiai) studijų naudą darbinėje veikloje

  1. 8
  2. 7
  3. 7
  4. 8
  5. 2
  6. 7
  7. 10
  8. 1
  9. 6
  10. 4
…Daugiau…

20. Studijų metu buvau išvykęs/išvykusi studijuoti į užsienį pagal ERASMUS mainų programą

21. Kokie Jūsų planai po studijų baigimo?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą