Bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumo, motyvacijos ir ateities perspektyvų tyrimo apklausa

7. Ar kada nors esate galvoję apie studijų nutraukimą ir kodėl?

  1. Galvojau, nes studijų programa nauja ir neapgalvotai, studijos nekokybiškos. Nėra darbo vietos.
  2. Galvojau, nes noriu studijuoti kitos srities dalyką
  3. Galvojau, nes domina ir kita sritis
  4. Esu svarsčiusi, kuomet buvau psichologiškai palūžysi
  5. Galvojau, nes per sunkiausią studijų semestrą susidūriau su emocine krize
  6. Nes universitetas neduoda daugiau realios praktikos, kad dirbti ilgiau tiesiogiai su įmonėmis, nes nepajuntame savo specialybės iki tol, kol pradedame dirbti, o darbui gauti prašo mažiausiai 1-2+ metų patirties
  7. Ir sunku su darbu derint
  8. Galvojau, nes supratau, kad noriu save realizuoti kitoje srityje
  9. Galvojau, nes magistrantams dirbanties ir studijuojantiems yra toks tempas, kad neimanoma viska suspeti ir dar pailseti. Pervargima skalba pats uz save
  10. Galvojau, nes nesu įsistikinus ar ši sritis yra mano