Bakalauro ir magistrantūros studentų užimtumo, motyvacijos ir ateities perspektyvų tyrimo apklausa

7. Ar kada nors esate galvoję apie studijų nutraukimą ir kodėl?

  1. Dažnas variantas, jog asmenys meta pirmąsias savo studijas ir sėkmingai tęsia kitas :) tad, tie galvojau, nelabai tinka
  2. nes neaiškios perspektyvos ir nedomina studijuojama sritis
  3. Nes netinka studijų kokybė, ko pasekoje sunku rasti motyvacijos jas tęsti
  4. Galvojau, nes studijas kartais sunku derinti su gyvenimu apskritiai
  5. Galvojau, nes maniau, kad nesugebėsiu tapti šios srities specialiste
  6. Galvojau, nes ir neperspektyvi, ir nežinau, ar tikrai noriu būtent šių studijų
  7. Buvau svarsčiusi dėl ligos nutraukti studijas, bet vis dėlto pasiėmiau akademines atostogas ir po metų grįžau į studijas
  8. Galvojau, nes svarsčiau galimybę perstoti kitur, į panašią kryptį
  9. Galvojau, tačiau nerimtai
  10. Galvojau, nes nesu apsisprendusi iki siol ar tai mano norima profesija