Dažnas variantas, jog asmenys meta pirmąsias savo studijas ir sėkmingai tęsia kitas :) tad, tie galvojau, nelabai tinka
nes neaiškios perspektyvos ir nedomina studijuojama sritis
Nes netinka studijų kokybė, ko pasekoje sunku rasti motyvacijos jas tęsti
Galvojau, nes studijas kartais sunku derinti su gyvenimu apskritiai
Galvojau, nes maniau, kad nesugebėsiu tapti šios srities specialiste
Galvojau, nes ir neperspektyvi, ir nežinau, ar tikrai noriu būtent šių studijų
Buvau svarsčiusi dėl ligos nutraukti studijas, bet vis dėlto pasiėmiau akademines atostogas ir po metų grįžau į studijas
Galvojau, nes svarsčiau galimybę perstoti kitur, į panašią kryptį
Galvojau, tačiau nerimtai
Galvojau, nes nesu apsisprendusi iki siol ar tai mano norima profesija