Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
Neturiu
Vis žadu užsidėti, bet pamirštu
Kai einu, tai jei nepamirštu, užsidedu. Bet dažniau be atšvaito būnu.
Nes nevaikštau tamsiuoju paros metu. O jei važiuojant reiktų sustoti tamsiuoju paros metu ir išlipti iš automobilio, tai užsidėčiau liemenę atspindinčią šviesą.
Nes nepatogu
dazniausiai vazineju su masina, retai vaikstau gatvem, todel jo nelabai ir prireikia.
saugumas
Saugau save
Nes nevaikštau pėsčiomis
Vis dar neįsigijau, tačiau renkuosi ryškius drabužius ,o ypač tamsiu paros metu .