Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Neturiu
  2. Vis žadu užsidėti, bet pamirštu
  3. Kai einu, tai jei nepamirštu, užsidedu. Bet dažniau be atšvaito būnu.
  4. Nes nevaikštau tamsiuoju paros metu. O jei važiuojant reiktų sustoti tamsiuoju paros metu ir išlipti iš automobilio, tai užsidėčiau liemenę atspindinčią šviesą.
  5. Nes nepatogu
  6. dazniausiai vazineju su masina, retai vaikstau gatvem, todel jo nelabai ir prireikia.
  7. saugumas
  8. Saugau save
  9. Nes nevaikštau pėsčiomis
  10. Vis dar neįsigijau, tačiau renkuosi ryškius drabužius ,o ypač tamsiu paros metu .