Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Nes netinka prie išvaizdos kasdieninės
  2. retai arba visai nebūnu tamsiuoju paros metu kur nors kur atšvaitas būtų būtinybė
  3. Negražiai atrodo, tingiu užsikabinti
  4. .
  5. noriu buti matoma
  6. nezinau net
  7. Nes suprantu kaip sunku yra pamatyti žmogų tamsoje kuris dar būna juodai apsirengęs, todėl pati esu prisisegusi prie rankinės atšvaituką kad visada matytuosi.
  8. dėl saugumo
  9. Nes jaučiuosi pati saugi ir žinau, kad vairuotojui esu matoma, nesu tamsoe papildoma kliūtis.
  10. Nešioju, nes nešioti geriau nei nenešioti.