neturiu
noriu buti matoma kelyje
Nes pamirštu nusipirkti
mamyte sake kai ismoksiu vaiksciot tada ir bus atsvaitas
Nes nėra patogu juos prisitvirtinti, neatrodo gražiai (nors ir suprantu, kad dėl saugumo reikėtų)
atrodo kvailai ir nestilingai
Nes iš būrelių gryžtu gana vėlai todėl manau,kad tamsoje atšvaitas tikrai pravers,kad mane pamatytų vairuotojai.
Nu va taip kažkaip... Bet reikia nešioti :/
Nevaikstau tamsoje, bet jeigu zinau, jog reikes eiti tamsiu keliu kur nors toliau, tai zinoma pasirupinu. Juk gyvybe svarbiau
niekur neinu tamsiu paros metu