Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. neturiu
  2. noriu buti matoma kelyje
  3. Nes pamirštu nusipirkti
  4. mamyte sake kai ismoksiu vaiksciot tada ir bus atsvaitas
  5. Nes nėra patogu juos prisitvirtinti, neatrodo gražiai (nors ir suprantu, kad dėl saugumo reikėtų)
  6. atrodo kvailai ir nestilingai
  7. Nes iš būrelių gryžtu gana vėlai todėl manau,kad tamsoje atšvaitas tikrai pravers,kad mane pamatytų vairuotojai.
  8. Nu va taip kažkaip... Bet reikia nešioti :/
  9. Nevaikstau tamsoje, bet jeigu zinau, jog reikes eiti tamsiu keliu kur nors toliau, tai zinoma pasirupinu. Juk gyvybe svarbiau
  10. niekur neinu tamsiu paros metu