Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Saugiai vaikščioju šaligatviais
  2. Tamsiu paros metu beveik nevaikštau, visada važinėju automobiliu. Tačiau labai gerbiu pėsčiuosius, kurie nešioja atšvaitus ir yra pastebimi. Ypač rudenį/žiemą ir tie, kurie eina gatvėmis, kur nėra šaligatvių. Tamsiu paros metu per lietų einančius keliu be atšvaitų kartais apdovanoju garso signalu, kadangi jie yra labai sudėtingai matomi.
  3. pamirštu, nemadinga
  4. šiaip
  5. Būti matomai tamsiuoju parso metu.
  6. Todėl,kad noriu jaustis saugi tiek tamsiais rytais,tiek kai būna rūkas,tamsiais vakarais.
  7. Pamirštu
  8. Jie trukdo ir atrodo kvailai.
  9. Labai trugdo barška ir pnš,bet žinoma juos tikrai reikia nešioti dėl mūsų pačių saugumo!
  10. Kartais užsidedu. Bet nenešioju nes negražiai atrodo prie rankines ar panašiai.