Kaip vertinate atgaivintą Gelgaudiškio dvaro kultūrą? Kodėl būtent taip?
Puikiai, kadangi į tą procesą įsijungė visa bendruomenė
Puikiai. Miestelis atgyja. Apie Gelgaudiškį žino daugelis lietuvių, nes dalyvauja tetralizuotoje ekskursijoje, kuri visus tiesiog žavi.
Sveikintinai, nes vyksta vis daugiau kultūrinių veiklų, miestelio žmonės turi puikią progą vykdyti menines veiklas, yra puikios erdvės renginiams, parodoms. Atgaivinta, arba tiksliau vis dar gavinama kultūra, kuria ir vysto aplinkinių estetinį suvokimą, stilių, skonį.
Labai gerai
Sveikintinai, nes vyksta vis daugiau kultūrinių veiklų, miestelio žmonės turi puikią progą vykdyti menines veiklas, yra puikios erdvės renginiams, parodoms. Atgaivinta, arba tiksliau vis dar gavinama kultūra, kuria ir vysto aplinkinių estetinį suvokimą, stilių, skonį.
Vertinu gerai.
Puikiai. Tai gerina miestelio įvaizdį, jį garsina.
Gal ir neblogai, bet estrada nugriovė kameras sustatė , sumažėjo vietų jaunimui "prisiglausti"
Neturiu konkretaus atsakymo, manau viskas yra gerai, neturiu prie ko prisikabinti.