Atgaivinta Gelgaudiškio dvaro kultūra

Kaip vertinate atgaivintą Gelgaudiškio dvaro kultūrą? Kodėl būtent taip?

  1. Puikiai.
  2. atrodo panašus klausimas kaip prieš tai. kultūra-veikla dvare, vertinu teigiamai. svarbu išlaikyti savo šaknis.
  3. Teigiamai.
  4. Puikiai.atsakymas analogiskas ansktesniam
  5. Gerai. Ydomiu renginiu yra
  6. puikiai, bet tobulumui ribų nėra...
  7. Labai gerai.
  8. Labai gerai, smagu, kad provincijos miestelyje puoselejemos kulturos tradicijos.
  9. nežinau
  10. Teigiamai. Būtina puoselėti dvarų kultūrą, be to, tai puiki rekreacinė priemonė.