Aš - Lietuvos pilietis

Anketa padės išsiaiškinti koks yra požiūris į dabartinę Lietuvą, jos gyventojus bei jų ateities planus.

Ar gerai jaučiatės būdami Lietuvoje?

Ar jums buvo kilusi mintis migruoti į užsienį? kodėl?

  1. Taip
  2. Ne nebuvo
  3. Taip, dėl geresnių gyvenimo sąlygų
  4. Ne, nes tam dar per anksti
  5. Taip,nes lietuvoj nematau ateities
  6. Taip. Finansinė padėtis
  7. ne
  8. Taip, buvo. Manau, kad užsienyje galima gyventi geresni gyvenima nei Lietuvoje.
  9. Nes nėra normalios dešros.
  10. Ne
…Daugiau…

Ar esi patriotiškas pilietis? (mini valstybines šventes, gerbi ir garsini šalį ir t.t.

Kuo yra unikali lietuvių tauta? Kodėl?

  1. na, mano kalba...pagal tėvus...Galiu rinktis ;lietuvių, latvių, rusų...Mano tėtyis latvis, mama liertuvė, gimiau Rusijoje...Tos kalbos pasirinkti man neleido...
  2. Savo kalba, žmonėmis, šventėmis.
  3. Veryga
  4. Savo kalba, nes lietuvių kalba yra viena sudėtingiausių ir, mano nuomone, gražiausių
  5. Išgyvena iš mažesnių pajamų nei uždirba.
  6. kalba, bendrumo jausmas
  7. Manau, kad pakankamai vieninga, daininga, patriotiška.
  8. Keiksmažodžiais.
  9. Kalba
  10. Ji turi daug savų papročių, kurie daro ją gražia tauta
…Daugiau…

Kaip manote, kaip pasikeitė Lietuva per 10 metų? kodėl? (asmeninė patirtis, aplinkinių nuomonė ir t.t.)

  1. Visiškai paskeitė...panaikintos įmonės, bedarbių p[ilna...pensijos mažos, net valgiui neužtenka...Lietuva degradavo...
  2. Žmonės pradėjo mažiau vertinti lietuvių kalbą, ja nebesidomi.
  3. Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda nesamoningų įstatymų
  4. Suprastėjo gyvenimo sąlygos, nes šiomis dienomis žmonėms sunku sudurti galą su galu
  5. Nusivažiavo visai. Algos mažėja, o pasalugos auga
  6. Pradeda vertinti laisvę
  7. Pasikeitė labai daug , pradedant valstybės valdžia baigiant žmonėmis.
  8. Vaikai pradėjo gerti ir rūkyti
  9. Pakeisti įstatymai, išrinktas naujas prezidentas
  10. Lietuva manau pasikeitė į gerą pusę, tačiau jos piliečiai (ne visi) ją smugdo žemyn.
…Daugiau…

Kaip apibūdintumėte Lietuvos gyventojus ir piliečius? Kodėl?

  1. Žmones - kuriems nėra kur dingti...Belieka alkocholizmas...
  2. Jie mažiau vertina Lietuva, kalba kitokiomis kalbomis, žiūri angliškas laidas, vaizdelius.
  3. Neturiu jokios nuomonės apie tai
  4. Žmonės yra pakankamai išdidūs
  5. Superherojais. Tokiomis sąlygomis ne bet kas išgyvena.
  6. uždari, nuvertinantys save
  7. Manau, kad pavydūs, tinginiai, vieningi.
  8. Narkomanai ir alchoholikai
  9. Normalūs,dėkingi ir padedantys
  10. Dauguma jų rūpinasi tik savo gerove.
…Daugiau…

Jūsų nuomone apibūdinkite Lietuvos ateitį. Kodėl taip manote?

  1. Lietuva be ateities...Ji niekam nereikalinga...
  2. Jos kalba gali išnykti jeigu ja niekas nebedidomės.
  3. Manau, jog vis daugiau ir daugiau žmonių emigruos į kitas šalis, dėl blogėjančių gyvenimo sąlygų.
  4. Manau, kad daug lietuvių tiesiog emigruos, nes pasidarys per sunku išgyventi
  5. Šalies iširimas, jei ir toliau priiminės tokius durnus i
  6. Šviesi, bet negreitai
  7. Jei jauni žmonės nieko nesiims tai Lietuva nusiris iki visiško dugno.
  8. Visi gers ir rūkys
  9. Pasikeistų valdžia,atlyginimai,mokesčiai
  10. Manau jog Lietuva toliau gyvuos, jei tik jos gyventojai to norės
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą