Aš - Lietuvos pilietis
Anketa padės išsiaiškinti koks yra požiūris į dabartinę Lietuvą, jos gyventojus bei jų ateities planus.
Ar gerai jaučiatės būdami Lietuvoje?
Ar jums buvo kilusi mintis migruoti į užsienį? kodėl?
- Taip
- Ne nebuvo
- Taip, dėl geresnių gyvenimo sąlygų
- Ne, nes tam dar per anksti
- Taip,nes lietuvoj nematau ateities
- Taip. Finansinė padėtis
- ne
- Taip, buvo. Manau, kad užsienyje galima gyventi geresni gyvenima nei Lietuvoje.
- Nes nėra normalios dešros.
- Ne
Ar esi patriotiškas pilietis? (mini valstybines šventes, gerbi ir garsini šalį ir t.t.
Kuo yra unikali lietuvių tauta? Kodėl?
- na, mano kalba...pagal tėvus...Galiu rinktis ;lietuvių, latvių, rusų...Mano tėtyis latvis, mama liertuvė, gimiau Rusijoje...Tos kalbos pasirinkti man neleido...
- Savo kalba, žmonėmis, šventėmis.
- Veryga
- Savo kalba, nes lietuvių kalba yra viena sudėtingiausių ir, mano nuomone, gražiausių
- Išgyvena iš mažesnių pajamų nei uždirba.
- kalba, bendrumo jausmas
- Manau, kad pakankamai vieninga, daininga, patriotiška.
- Keiksmažodžiais.
- Kalba
- Ji turi daug savų papročių, kurie daro ją gražia tauta
Kaip manote, kaip pasikeitė Lietuva per 10 metų? kodėl? (asmeninė patirtis, aplinkinių nuomonė ir t.t.)
- Visiškai paskeitė...panaikintos įmonės, bedarbių p[ilna...pensijos mažos, net valgiui neužtenka...Lietuva degradavo...
- Žmonės pradėjo mažiau vertinti lietuvių kalbą, ja nebesidomi.
- Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda nesamoningų įstatymų
- Suprastėjo gyvenimo sąlygos, nes šiomis dienomis žmonėms sunku sudurti galą su galu
- Nusivažiavo visai. Algos mažėja, o pasalugos auga
- Pradeda vertinti laisvę
- Pasikeitė labai daug , pradedant valstybės valdžia baigiant žmonėmis.
- Vaikai pradėjo gerti ir rūkyti
- Pakeisti įstatymai, išrinktas naujas prezidentas
- Lietuva manau pasikeitė į gerą pusę, tačiau jos piliečiai (ne visi) ją smugdo žemyn.
Kaip apibūdintumėte Lietuvos gyventojus ir piliečius? Kodėl?
- Žmones - kuriems nėra kur dingti...Belieka alkocholizmas...
- Jie mažiau vertina Lietuva, kalba kitokiomis kalbomis, žiūri angliškas laidas, vaizdelius.
- Neturiu jokios nuomonės apie tai
- Žmonės yra pakankamai išdidūs
- Superherojais. Tokiomis sąlygomis ne bet kas išgyvena.
- uždari, nuvertinantys save
- Manau, kad pavydūs, tinginiai, vieningi.
- Narkomanai ir alchoholikai
- Normalūs,dėkingi ir padedantys
- Dauguma jų rūpinasi tik savo gerove.
Jūsų nuomone apibūdinkite Lietuvos ateitį. Kodėl taip manote?
- Lietuva be ateities...Ji niekam nereikalinga...
- Jos kalba gali išnykti jeigu ja niekas nebedidomės.
- Manau, jog vis daugiau ir daugiau žmonių emigruos į kitas šalis, dėl blogėjančių gyvenimo sąlygų.
- Manau, kad daug lietuvių tiesiog emigruos, nes pasidarys per sunku išgyventi
- Šalies iširimas, jei ir toliau priiminės tokius durnus i
- Šviesi, bet negreitai
- Jei jauni žmonės nieko nesiims tai Lietuva nusiris iki visiško dugno.
- Visi gers ir rūkys
- Pasikeistų valdžia,atlyginimai,mokesčiai
- Manau jog Lietuva toliau gyvuos, jei tik jos gyventojai to norės