Žmones - kuriems nėra kur dingti...Belieka alkocholizmas...
Jie mažiau vertina Lietuva, kalba kitokiomis kalbomis, žiūri angliškas laidas, vaizdelius.
Neturiu jokios nuomonės apie tai
Žmonės yra pakankamai išdidūs
Superherojais. Tokiomis sąlygomis ne bet kas išgyvena.
uždari, nuvertinantys save
Manau, kad pavydūs, tinginiai, vieningi.
Narkomanai ir alchoholikai
Normalūs,dėkingi ir padedantys
Dauguma jų rūpinasi tik savo gerove.