Aš - Lietuvos pilietis

Jūsų nuomone apibūdinkite Lietuvos ateitį. Kodėl taip manote?

  1. Lietuva be ateities...Ji niekam nereikalinga...
  2. Jos kalba gali išnykti jeigu ja niekas nebedidomės.
  3. Manau, jog vis daugiau ir daugiau žmonių emigruos į kitas šalis, dėl blogėjančių gyvenimo sąlygų.
  4. Manau, kad daug lietuvių tiesiog emigruos, nes pasidarys per sunku išgyventi
  5. Šalies iširimas, jei ir toliau priiminės tokius durnus i
  6. Šviesi, bet negreitai
  7. Jei jauni žmonės nieko nesiims tai Lietuva nusiris iki visiško dugno.
  8. Visi gers ir rūkys
  9. Pasikeistų valdžia,atlyginimai,mokesčiai
  10. Manau jog Lietuva toliau gyvuos, jei tik jos gyventojai to norės