Lietuva be ateities...Ji niekam nereikalinga...
Jos kalba gali išnykti jeigu ja niekas nebedidomės.
Manau, jog vis daugiau ir daugiau žmonių emigruos į kitas šalis, dėl blogėjančių gyvenimo sąlygų.
Manau, kad daug lietuvių tiesiog emigruos, nes pasidarys per sunku išgyventi
Šalies iširimas, jei ir toliau priiminės tokius durnus i
Šviesi, bet negreitai
Jei jauni žmonės nieko nesiims tai Lietuva nusiris iki visiško dugno.
Visi gers ir rūkys
Pasikeistų valdžia,atlyginimai,mokesčiai
Manau jog Lietuva toliau gyvuos, jei tik jos gyventojai to norės