tai skleidzia bloga kvapa, kelia pykinima, neestetiska, brangu, kenkia sveikatai
nes tai man sureikia malonumą
Nežinau, pats to paties klausiu.
Tiesiog, pries septynerius metus pradejau zaist su cigaretem.
Atrode viskas smagu ir paprasta.
Po to ne be savaitgaliais, nebereikia draugu, kad parukyt, svarbu parukyt.
Ir prisirisau, meciau. Nerukiau 3 menesius. Bet ir vel ir vel tas pats per ta pati.
Tai nuo pasizaidimo iki pastovaus rukymo buvo tik vienas zingsnis. Galeciau atsukt laika, ne tik sau, bet ir draugui buciau ismetes is pirstu. :)
silpnavalis nevykelis esu
Patinka leist duma
tai man laikas atsipalaiduoti ir pamąstyti.. Pertrauka nuo darbų, taip pat smagu paplepėti su draugais. Ir skanu.
Palaikau kompaniją draugams, nėra ką veikt, norisi