Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. rukau tik po sekso;)
  2. Nežinau, pradėja rūkyt, patiko ir rūkau
  3. Patinka
  4. A ka as zinau patinka ir rukau
  5. Nes patinka,atpalaiduoja,kai reikia - susikaupti leidžia. Tai tarsi 5min sau su savo mintimis. Arba atvirkščiai - socializacija. Tai lyg kvailas būdas susipažinti su naujais žmonėmis,pabendrauti,praleisti trumpą petrtraukėlę su draugais. Kvailas,bet veiksmingas. Darbe - tai mini pertrauka atsiriboti nuo darbo ir atsakomybių. Bam
  6. Rūkau ne kasdienį. Kelis kartus per savaitę po 1-2 cigaretes. Skanu.
  7. Kompanija, laiko praleidimas
  8. negaliu nugalėti didelio noro
  9. Numalšinti įtampai
  10. Patinka, nėra, ką veikti bendrabutyje