Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. Padeda atsipalaiduoti
  2. Patinka parukyti .bet bandau mesti
  3. -
  4. Prie kompanijos
  5. -
  6. Nes tai jau tapo įpročiu. O anksčiau rūkiau, nes padėdavo atsipalaiduoti, palaikyti socialinį kontaktą, ir šiaip būdavo ką daryti tomis akimirkomis, kai nežinai ko imtis (ar dėl nuobodulio, ar dėl streso, ar dar dėl ko nors).
  7. Prie kompanijos
  8. Pradėjau, reikia pabaigti
  9. patinka
  10. -