Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. tai skleidzia bloga kvapa, kelia pykinima, neestetiska, brangu, kenkia sveikatai
  2. nes tai man sureikia malonumą
  3. Nežinau, pats to paties klausiu.
  4. Tiesiog, pries septynerius metus pradejau zaist su cigaretem. Atrode viskas smagu ir paprasta. Po to ne be savaitgaliais, nebereikia draugu, kad parukyt, svarbu parukyt. Ir prisirisau, meciau. Nerukiau 3 menesius. Bet ir vel ir vel tas pats per ta pati. Tai nuo pasizaidimo iki pastovaus rukymo buvo tik vienas zingsnis. Galeciau atsukt laika, ne tik sau, bet ir draugui buciau ismetes is pirstu. :)
  5. silpnavalis nevykelis esu
  6. Patinka leist duma
  7. tai man laikas atsipalaiduoti ir pamąstyti.. Pertrauka nuo darbų, taip pat smagu paplepėti su draugais. Ir skanu.
  8. Palaikau kompaniją draugams, nėra ką veikt, norisi
  9. Malšina nervus, padea atsipalaiduoti, malšina alkio jausmą.
  10. Nes turiu pinigu