Kodėl rūkote?
- Padeda atsipalaiduoti
- Patinka parukyti .bet bandau mesti
- -
- Prie kompanijos
- -
- Nes tai jau tapo įpročiu. O anksčiau rūkiau, nes padėdavo atsipalaiduoti, palaikyti socialinį kontaktą, ir šiaip būdavo ką daryti tomis akimirkomis, kai nežinai ko imtis (ar dėl nuobodulio, ar dėl streso, ar dar dėl ko nors).
- Prie kompanijos
- Pradėjau, reikia pabaigti
- patinka
- -