Kodėl rūkote?
- Nerukau
- Kol kas man tai patinka. Patinka mėgautis takabo skoniu. Patinka įkvėpti dūmus.
- Nes noriu
- Įprotis
- Nes rūko draugai
- Priklausomybe
- -
- Neįsivazuoju, kokį čia psichologinį projektą darot, bet šie klausimai toli gražu neparodo, ar asmuo priklausomas...Net jei ir rūko 10 metų...
- Nėra poreikio.
- Tai gi sakau, nerukau