Ar tu optimistas?

Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?

  1. per mazai naujienu, per retai atnaujinamas.
  2. Nebuvau, nuomonės - jokios.
  3. nebuvau, nezinau.
  4. Nesu buvusi
  5. dar nebuvau, bet ideja sudomino:)
  6. bulvaras
  7. ne
  8. Nebuvusi
  9. nesu buvus
  10. Nebuvau