Ar tu optimistas?

Jei esate buvęs (-usi) optimistų internetinėje svetainėje www.salve.lt, kokia Jūsų nuomonė apie ją?

  1. nebuvau:))
  2. ne
  3. ne, nelabai idmu
  4. Super!
  5. Neturiu
  6. Nebuvau vis dar
  7. ne, nesu buvusi
  8. nebuvau
  9. ne
  10. dar nenagrinejau tinklapio