Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. ne, jie ir taip turi ka veikti :)
  2. taip, reikalingas
  3. Jo,reikalingas
  4. taip:)))))
  5. taip
  6. jei bus įdomus
  7. jei bus įdomus
  8. jei bus įdomus
  9. gal, kad pesimistai pasiskaitytų
  10. gal