Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. gal
  2. gal ir nepakenktiu kokiu bajariu ir vaizdeliu paziurejimas is pazystamu tarpo
  3. manau tikrai reikalingas:)
  4. taip
  5. butinai
  6. taip
  7. Galbūt
  8. taip
  9. taip
  10. manau reikalingas realistu portalas