Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. Gal
  2. nelabai :D
  3. Taip
  4. Ne
  5. gal
  6. gal,turėtų kilti daug geru ideju ir atsirasti daug bendarminciu toms idejoms igyvendinti
  7. reikalingas
  8. ne
  9. galbūt
  10. taip