Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. ne
  2. priklauso nuo to, kokia būtų jo specifika.
  3. galbut :)
  4. nebutinas,juk tai optimistas
  5. manau, kad taip
  6. taip
  7. Įdomu
  8. REIKALINGAS
  9. ne
  10. Taip.