Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. gal
  2. man asmeniskai nereikalingas
  3. taip
  4. nemanau, kad jo reikia
  5. gal ir butu neblogai
  6. Gal
  7. kodel gi ne!
  8. nemanau
  9. Tai aisku :)
  10. nereikalingas