Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?
- tie, kurie optimistai, neiesko tokiu portalu. o pesimistai iesko portalu panasiu i "suicide.com"
- ne
- Priklauso nuo pobūdžio, bet galbūt taip.
- Galbut
- manau, kad tikrai reikalingas :)
- gal...neaisku ar sugebesit pritraukt liaudies, nors jei pavyktu, tai tikrai butu sveikintinas dalyka
- aga
- Taip
- Taip
- ne