Ar tu optimistas?

Jūsų nuomonė, ar reikalingas optimistų portalas?

  1. tie, kurie optimistai, neiesko tokiu portalu. o pesimistai iesko portalu panasiu i "suicide.com"
  2. ne
  3. Priklauso nuo pobūdžio, bet galbūt taip.
  4. Galbut
  5. manau, kad tikrai reikalingas :)
  6. gal...neaisku ar sugebesit pritraukt liaudies, nors jei pavyktu, tai tikrai butu sveikintinas dalyka
  7. aga
  8. Taip
  9. Taip
  10. ne