Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokiu priežasčių manote jog draudimo kaina turetų būti fiksuota arba nefiksuota ?

  1. butu galima sutaupyti ir iskart neskirti dideles pinigu sumos
  2. butu patogiau draustis trumpesniam laikui ir nereiketu iskarto skirti dideles pinigu sumos draudimui
  3. Kadangi draudimas yra privalomas jo kaina turetų būti fiksuota, ne visi žmonės nuolatos naudoja transporto priemonę o draustis mėnesiui kainuoja maždaug tiekpat kiek trims