Del kokiu priežasčių manote jog draudimo kaina turetų būti fiksuota arba nefiksuota ?
- butu galima sutaupyti ir iskart neskirti dideles pinigu sumos
- butu patogiau draustis trumpesniam laikui ir nereiketu iskarto skirti dideles pinigu sumos draudimui
- Kadangi draudimas yra privalomas jo kaina turetų būti fiksuota, ne visi žmonės nuolatos naudoja transporto priemonę o draustis mėnesiui kainuoja maždaug tiekpat kiek trims