Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Del kokiu priežasčių manote jog draudimo kaina turetų būti fiksuota arba nefiksuota ?

  1. Didziajai visuomenes daliai toks skaiciavimas butu priimtinesnis nenorint iskart isleisti daug taciau ir nepermoketi veltui
  2. Nes draudziant trumpam laikui reikia gan daug permoketi priverstinai tenka draustis ilgesniam laikui norint sutaupyti
  3. fiksuota nes butu galima apsidrausti trumpesniam laikui neprarandant pinigu
  4. norint sutaupyti nebutu butina draustis ilgesniam laikui
  5. asmeniskai nera skirtumo
  6. tuomet galetu mazai naudojamo transporto priemone apsidrausti trumpam ir nepermoketi uz draudima
  7. Butu galima draustis trumpesniam laikui
  8. Asmeniskai nera didelio skirtimo nes draudziuosi ilgesniam laikui
  9. Asmeniskai draudziuosi 12 menesiu del patogumo kad nereiketu kas menesi galvoti ir vel reikes moketi
  10. butu patogiau ir draudimo kompanijoms butu lengviau islaikyti lojalius klientus