Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote jog tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. del saugumo
  2. del atsargumo
  3. teisinga del avariju
  4. manau kad ne nes kitos transporto priemones yra retai naudojamos keturaciai motoroleriai ir t.t
  5. Manau teisinga nes visos transporto priemones yra saugesnes avarijos atveju
  6. del saugumo
  7. Del padeties issiaiskinimo nutikus autoivykiui ir transporto priemones saugumo
  8. manau teisinga del auto ivikiu saugumo
  9. manau teisinga nes galima saugiau jaustis kelyje nutikus kokiam nors ivykiui
  10. Manau teisinga del musu paciu saugumo