Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote jog tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. tiesiog manau kad neturetu buti privalomas
  2. del saugumo
  3. Teisinga, nes tai apdraudžia tavo asmeninę transporto priemonę atsitikus įvykiui. Nukentėtas asmeninis automobilis bus sutvarkytas arba kompensuota jo nustatyta suma. Žmogaus turtas yra kompensuojamas.
  4. manau motociklai turi buti priskirti prie dviraciu klases
  5. Kad vieni kitiem zala atlygintu
  6. Žalos atlyginimui
  7. nes lengviau atlyginama žala
  8. Kad vieni kitiem zala atlygintu
  9. Visos transporto priemones kelyje yra draustos
  10. del avariju