Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote jog tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. teisinga, nes padeda apsisaugot eismo ivykio atveju, tiek jei esi kaltas, tiek jei ne.
  2. Del saugumo
  3. Nes zmones nevisada gerai ivertina savo finansine padeti ir avarijos atveju gali netureti pinigu apmoketi padaryta zala
  4. mhm
  5. Del saugumo
  6. Eismo įvikio atvėju, jeigu kaltininkas neturėtų privalomojo civilinio draudimo, galėtų kilti problemų su nuostolių atlyginimų, nes jam reikėtų atlyginti iš savo kišenės
  7. Eismo įvikio atvėju, jeigu kaltininkas neturėtų privalomojo civilinio draudimo, galėtų kilti problemų su nuostolių atlyginimų, nes jam reikėtų atlyginti iš savo kišenės
  8. kiekvienas turi teise rinktis
  9. Teisinga nes visi saugesni kelyje
  10. del atsargos ir avariju