Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?
Kodel manote jog tai yra teisinga ar neteisinga ?
teisinga, nes padeda apsisaugot eismo ivykio atveju, tiek jei esi kaltas, tiek jei ne.
Del saugumo
Nes zmones nevisada gerai ivertina savo finansine padeti ir avarijos atveju gali netureti pinigu apmoketi padaryta zala
mhm
Del saugumo
Eismo įvikio atvėju, jeigu kaltininkas neturėtų privalomojo civilinio draudimo, galėtų kilti problemų su nuostolių atlyginimų, nes jam reikėtų atlyginti iš savo kišenės
Eismo įvikio atvėju, jeigu kaltininkas neturėtų privalomojo civilinio draudimo, galėtų kilti problemų su nuostolių atlyginimų, nes jam reikėtų atlyginti iš savo kišenės