Ar teisinga jog civilinis draudimas yra privalomasis ?

Kodel manote jog tai yra teisinga ar neteisinga ?

  1. nes zalos atveju niekos "nepralaimi"
  2. del atsargos
  3. manau tai turetu butu kiekviena zmogaus sprendimas ar jam reikia ar ne
  4. teisinga del paciu zmonu saugumo
  5. del saugumo kelyje
  6. manau teisinga
  7. del atsargos ir saugumo kelyje
  8. del auto ivykiu
  9. del saugos
  10. teisinga del avaringumo