Apklausa "Energetikas"

Ką manote apie sveikatos centrų veiklą ir teikiamas paslaugas?

  1. Neįdomu
  2. Neįdomu
  3. Puiku
  4. Puiku
  5. Super
  6. Per brangu!
  7. Nesinaudoju
  8. Gerai
  9. Nieko
  10. Labai brangu