Apklausa "Energetikas"

Ką manote apie sveikatos centrų veiklą ir teikiamas paslaugas?

  1. nieko
  2. Nieko
  3. Viskas labai gerai
  4. Viskas puiku
  5. +
  6. Labai naudinga !
  7. nieko nemanau
  8. naudinga
  9. Šaunu
  10. -