Ką manote apie sveikatos centrų veiklą ir teikiamas paslaugas?
- zjbs
- šaunu
- Aukstos kokybes paslaugos daugumoje
- Patinka ten kur yra atskira veikla vaikams ir suaugusiems ( atskiros patalpos)
- Tai naudinga
- Naudinga
- Nieko nemanau.
- Naudinga
- manau , kad yra reikalingos ir naudingos
- +