Apklausa apie mokyklos uniformą

Ką galėtum pasiūlyti pakeisti, kad mokyklinė uniforma būtų priimtinesnė?

  1. Sušvelninti uniformų nešiojimą, t.y., tarkime, padaryti penktadienius be uniformų
  2. Patogesni, stilingesni rūbai(džemperis su kapišonu, polo marškiniai)
  3. Sugražinti leidimąnešioti vienspalvius megztinius.
  4. Padaryt visokių stiliu ir variantų
  5. Geresnis dizainas, medziaga, daugiau pasirinkimu
  6. Džemperiai kaip uniforma tikrai patogu, bet būtų smagu, jog pavasario/vasaros metu turėtume uniformines maikutes
  7. Nieko
  8. Manau nereik tokio stipraus suvaržymo, džemperis yra pats tas
  9. Sumodernizuoti ja.
  10. daugiau pasirikimo. marškiniai, nešiojami kiekvieną dieną, suteikia visišką diskomfortą, varžo judesius.