Sušvelninti uniformų nešiojimą, t.y., tarkime, padaryti penktadienius be uniformų
Patogesni, stilingesni rūbai(džemperis su kapišonu, polo marškiniai)
Sugražinti leidimąnešioti vienspalvius megztinius.
Padaryt visokių stiliu ir variantų
Geresnis dizainas, medziaga, daugiau pasirinkimu
Džemperiai kaip uniforma tikrai patogu, bet būtų smagu, jog pavasario/vasaros metu turėtume uniformines maikutes
Nieko
Manau nereik tokio stipraus suvaržymo, džemperis yra pats tas
Sumodernizuoti ja.
daugiau pasirikimo. marškiniai, nešiojami kiekvieną dieną, suteikia visišką diskomfortą, varžo judesius.