Nieko
Daugiau pasirinkimo varianto, kad būtų didesnė laisvė rinktis.
Leisti nešioti skirtingų spalvų džinsus
Uniformos neturėtų būti išvis.
pas mus nėra uniformos tai labai gerai, bet kitose mokyklose kur yra uniforma reikėtų leisti laisviau rengtis
Nieko pas mane mokykloj ir taip viskas su uniforma labi gerai
Nesuvaržyti tiek daug mokinių su uniformomis.
Noretusi, kad butu galima nesiot i melynus dzinsus
Nieko
Galetu jos nebut ir visi rengtis kaip nori