Apklausa apie mokyklos uniformą

Ką galėtum pasiūlyti pakeisti, kad mokyklinė uniforma būtų priimtinesnė?

  1. Nieko
  2. Daugiau pasirinkimo varianto, kad būtų didesnė laisvė rinktis.
  3. Leisti nešioti skirtingų spalvų džinsus
  4. Uniformos neturėtų būti išvis.
  5. pas mus nėra uniformos tai labai gerai, bet kitose mokyklose kur yra uniforma reikėtų leisti laisviau rengtis
  6. Nieko pas mane mokykloj ir taip viskas su uniforma labi gerai
  7. Nesuvaržyti tiek daug mokinių su uniformomis.
  8. Noretusi, kad butu galima nesiot i melynus dzinsus
  9. Nieko
  10. Galetu jos nebut ir visi rengtis kaip nori