Apklausa apie mokyklos uniformą
Sveiki, dėkojame, kad skirsite laiko užpildyti šiai anoniminei anketai.:) Ilgų atsakymų nereikalaujame, sėkmės!
Ar esi už ar prieš mokyklinę uniformą?
Ar manai, kad mokyklinės uniformos yra naudingos?
Ar esi patenkintas savo mokyklos uniforma?
Ar tikrai nešioji savo mokyklos uniformą?
Ką galėtum pasiūlyti pakeisti, kad mokyklinė uniforma būtų priimtinesnė?
- Panaikinti jas ir leisti mums dėvėti tai, ką norime.
- Vietoj megztinių švarkai
- Kad mokyklinę uniformą būtų būtina devėti tik per šventes arba paprastom dienom tik su švarkais.
- Būtų patogu/gražu džemperiai su kapišonu
- Patogesnė, panaši į kasdieninius rūbus (kelnės ar megztinis) ir ne ryškių spalvų (nes mano mokykloje būtina nešioti bordo spalvą)
- Pakeisti stiliu į laisvalaikinį
- Manau reikėtų padaryti kažką patogesnio pavyzdžiui maikutes vietoj švarkų
- Galėtų leisti vaikščioti su vienspalviais drabužiais
- Mokyklos uniformą sumodeliuoti pagal mokinių norus
- Galėtų nebūti tokia griežta, būtų galima devėti bet kokį viršų po švarku ir leistų nešioti megztinius mokyklos
Kokioje mokykloje mokaisi?
- KTU inžinerijos licėjuje.
- Marijampolės šaltinio prog.
- Kauno Milikonių progimnazija
- KMUG
- Kauno “Saulės” gimnazija
- Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje
- Kmug
- Kauno ,,Aušros” gimnazijoje
- Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
- jėzuituose ryškiai
Kelintoje klasėje mokaisi?
- 6
- 7a
- 8
- 9-toje
- 9
- 9
- 9
- 9
- 9
- 9