Apklausa apie mokyklos uniformą

Ką galėtum pasiūlyti pakeisti, kad mokyklinė uniforma būtų priimtinesnė?

  1. Panaikinti jas ir leisti mums dėvėti tai, ką norime.
  2. Vietoj megztinių švarkai
  3. Kad mokyklinę uniformą būtų būtina devėti tik per šventes arba paprastom dienom tik su švarkais.
  4. Būtų patogu/gražu džemperiai su kapišonu
  5. Patogesnė, panaši į kasdieninius rūbus (kelnės ar megztinis) ir ne ryškių spalvų (nes mano mokykloje būtina nešioti bordo spalvą)
  6. Pakeisti stiliu į laisvalaikinį
  7. Manau reikėtų padaryti kažką patogesnio pavyzdžiui maikutes vietoj švarkų
  8. Galėtų leisti vaikščioti su vienspalviais drabužiais
  9. Mokyklos uniformą sumodeliuoti pagal mokinių norus
  10. Galėtų nebūti tokia griežta, būtų galima devėti bet kokį viršų po švarku ir leistų nešioti megztinius mokyklos